İletişim

İletişim

cilingirburda.com, Antalya’daki çilingir sektörünün birleştiği, ortak bir havuzda hareket etmesini amaçlayan bir platform olma gayesiyle kurulmuştur. Antalya’nın bütün ilçelerindeki (Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ve Serik) çilingirleri müşterilerle bir paydada buluşturacak web sitesi, hizmet sektörüne yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçlamaktadır.

Aranılan hizmet için site site dolaşmaktan ya da eş/dosttan referans almak yerine müşteriler, cilingirburda.com sayesinde kendilerine en yakın çilingirciye ulaşabilecekler. Siz de Antalya’nın en büyük çilingirci sitesi havuzunda yer almak istiyorsanız iletişim için 05557060881 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Sizin gibi kaliteli profesyonelleri, gerçek müşterilerle buluşturmak için cilingirburda.com’a ilan verebilir böylece portföyünüzü inanılmaz bir şekilde genişletme imkanı yakalayabilirsiniz.

Çağın teknolojisini yakalayıp, takip eden uzman kadromuza ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. 05557060881 WhatsApp numaramız 7 gün 24 saat açıktır.