Finike Çilingir Hizmetleri

 

FİNİKE ÇİLİNGİR HİZMETLERİ

Portakal’ın anavatanı, eski Likya’nın başkenti ve huzurun adresi güzel Finike, Antalya’ya bağlı turistik bir ilçedir. Özellikle yaz aylarında bu muhteşem görselliği görmek için binlerce insan akın akın gelir. Yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan ilçede, haliyle can ve mal güvenliğine de çok dikkat edilmelidir. Kişilerin en güvenilir alanı evleri ve araçlarıdır. Herhangi bir sıkıntı anında, kapıda kalma ya da içeriye girememe durumlarında ise, çilingir hizmeti devreye girer. Finike Çilingir Hizmetleri hizmetlerine en fazla ihtiyaç duyulan bölgelerden biridir. Çünkü ilçede belirli dönemde artan nüfus, diğer hizmetlerde olduğu gibi çilingir hizmetine de ihtiyacın artmasına neden olmuştur.

Bölgede yaşayan halkın haricinde, farklı kültürden gelen insanlara belirli zamanlarda ev sahipliği yapan ilçe, sağladığı huzuru ve güveni koruması ile ünlüdür. Bölgeye giden kişilerin aradığı da her anlamda bu güveni yaşamaktır. Özellikle, yazlık ev kiralayan kişiler, ev ve araç kapılarının güvenli olmasını bekler. Herhangi bir aksilik yaşandığı ve kapı kilit ve anahtarlarının yedeğine ihtiyaç duyulduğu anda hizmet aldığı çilingirin de güvenilir olması çok önemlidir.

7/24 ÇİLİNGİR HİZMETİ

Herhangi bir şekilde kaybolmuş, kırılmış, ya da zarar görmüş kilitlerin açılması ve anahtarların değiştirilmesi çilingir hizmetidir. 7 gün 24 saat çilingir hizmetini kapsayan durumlar ise şunlardır:

  • Anahtarın içeride ya da başka bir yerde unutulmuş olması,
  • Kapı kilidinin herhangi bir sebeple kırıldığı durumlarda yeniden takılması,
  • Şifre ile açılan çelik kapıların açılması,
  • Kilit yuvası olan dolap ve pencerelerin açılması,
  • Manyetik kart ile açılan ofis kapılarının açılması ve
  • Otomatik açılır kapanır sisteme sahip garaj kapılarının açılmasıdır.

Görüldüğü gibi; acil durumlarda çilingir hizmetine anında ulaşmak mümkündür. Finike Çilingir hizmetlerinin 7/24 sunulduğu ilçelerden biridir. Bunda insan yoğunluğunun yanı sıra, bu hizmete duyulan acil ihtiyaçlar da önemli bir nedendir.

ÇİLİNGİR HİZMETİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR NELERDİR?

İnsanların hizmetin her alanında beklentisi, güven ve kalitedir. Çilingir hizmeti gibi, kötü niyetli kişilerce yapıldığı takdirde, insanlara sıkıntılı olaylar yaşatan hizmetleri alırken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Antalya Finike Çilingir hizmetlerinin yaygın olduğu bir ilçe olması nedeniyle, önceliğin kurumsallaşmış ve yetki belgesi olan kişilere verilmesi gerektiğidir. İşinin ehli ve çilingirciler odasına kayıtlı çilingirlerin tercih edilmesi, kişi can ve mal güvenliği için şarttır.

İlan Kodu: 4675e4000f33158d