Demre Çilingir Fiyatları

 

DEMRE ÇİLİNGİR FİYATLARI

Gece kapınız kitli kaldıysa ve dışarıda kalındıysa hemen çilingir aranır. Demre Çilingir, günün her saatinde hizmet vermektedir. Gecenin o vaktinde hiç kimsenin aklına fiyatı ne kadardır sorusu gelmez. Fiyatı ne olursa olsun verip kapıyı açmanın yolları aranır. Çilingir fiyatları, çilingirin çağrıldığı saate, güne, konuma ve yapılacak işleme göre değişir. Hafta sonu ve mesai bitiminde yapılan işlemlerin ücretleri biraz daha yüksektir.

Klasik kapıların donanımı ile uzaktan kumandalı ve yüksek güvenlikli kapıların donanımı bir birinden farklıdır. Klasik kapılar basit bir iki ekipmanla açılır. Fakat dijital çelik kapıların açılması için farklı ekipmanların kullanılması gerekir. Kapının kilit sitemine göre açma veya sorunun giderilme süresi değişecektir. Ayrıca kilitli kapının açılması, kilit değiştirilmesi veya anahtar yedeklenmesi gibi işlemlerin fiyatları da farklılık gösterir.

ÇİLİNGİR NE ANLAMA GELİR

Kilit, anahtar gibi ince demir işçiliği yapan çilingirler tarih boyunca hep görev almışlardır. Eski kapıların kilitleri basit mekanizmalar olduğundan maymuncukla açılırmış. Fakat günümüzdeki kilit sistemleri daha karmaşık ve daha güvenlikli üretilmektedir. Yüksek güvenlikli göz temaslı, parmak okumalı, uzaktan kumandalı kilitleri çözmek için çeşitli ekipmanlar gerekmektedir. Antalya Demre Çilingir Hizmetleri karışık ve en donanımlı kilit sistemlerinde oluşan sorunları çözecek ekipmana sahiptir.

Eski zamanlarda genellikle demircilerin yaptığı çilingirlik vazifesini günümüzde ustalık belgesi alan uzman kişiler yapmaktadır. Günün her saatinde hizmet veren çilingirler kilit değiştirme, kapı açma, kilit takma, oto kapısı açma gibi kapı ve kilitle ilgili her türlü sorunu çözmektedir.

DEMRE ÇELİK KAPI KİLİT TAMİRCİSİ

Ev, ofis ve arabalardaki kapılar değerli mal ve varlıkları koruyan bir unsurdur. Çok fazla kullanıldığından dolayı zamanla kapı ve kilitlerinde arızalar meydana gelir. Oluşan kilit deformelerini çözmek için 7/24 hizmet veren çilingir hizmetlerinden yararlanılır. Son zamanlarda en fazla çelik kapılar tercih edilmektedir.

Güvenlik ve donanımı daha fazla olduğundan çelik kapıların kilitlerini tamir etmek biraz daha meşakkatlidir. Antalya Demre Çilingir, çelik kapılardaki her türlü sorunu profesyonelce çözmektedir. Kapının kendisinde ve kilit sisteminde en ufak bir hasar dahi oluşturulmaz. Çeşitli ekipmanlar kullanılarak yapılan tamir ve değişim işlemleri neticesinde hasarsız ve kusursuz bir şekilde teslimat yapılır.

 

İlan Kodu: 1625e394006df951