Aksu Profesyonel Çilingir

 

AKSU PROFESYONEL ÇİLİNGİR

Ev, iş yeri, ofis, araba kapıları kilitli kaldığında veya kilidinin değişmesi gerektiğinde Aksu Çilingir hizmetlerinden yardım alındığında sorun kısa sürede çözüme kavuşur. Çilingir hizmeti veren çok sayıda kişi ve kurum var. Fakat profesyonel olarak işini yapan ve hasarsız teslim yapan az. Müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda uzmanlık gerektiren işlemler kısa sürede çözülür.

Kapının ne zaman kitli kalacağı veya ne zaman sorun çıkaracağı belli olmadığından 7/24 hizmet verilmektedir. Bir telefon kadar yakın olan çilingir hizmetleri; ev, ofis, apartman ve araba anahtar ve kilitleri için geçerlidir. Hizmetler arasında;

  • Yedek anahtar yapımı
  • Kilit değişimi ve montajı
  • Kapı hidroliklerinin tamiri
  • Oto ve evlerin kilitli kapılarının açılması bulunur.

AKSU ARABA YEDEK ANAHTAR

Araba anahtarları genellikle birden fazla olur. Ailenin diğer fertlerinde de bulunması ve biri kaybolduğunda diğerinin kullanılması için firmalar en az iki tane üretir. Fakat bu anahtarların kaybolur ve elinizde sadece bir tane kalırsa hemen onu yedeklemelisiniz. Çünkü tek anahtar her zaman için risktir. Antalya Aksu Çilingir, araba anahtarı yedekleyerek sizleri bu riskten korur.

Araba çalındığında kasko şirketlerinin büyük bir kısmı iki anahtarı görmek ister. Bunun nedeni arabanın anahtarın kaybolması nedeniyle çalınıp çalınmadığını anlamak isterler. Aracınızı daha güvenli kullanmak ve olumsuz bir durum yaşandığında arabanızın bedelini kaskodan tam alabilmek için anahtarların yedeklenmesi şarttır. Elde bulunan tek anahtar da kaybolduğunda ödenecek bedeller daha fazla olacaktır.

EV ANAHTARLARININ AÇILMASI VE DEĞİŞİMİ

İnsanlar evlerini en güvenli şekilde korumak ister. Bundan dolayı son zamanların gelişen teknolojisi yüksek güvenlikli daire ve bina kapıları üretmektedir. Birden fazla kilit sistemi bulunan bu kapıların kapılarının açılması oldukça zordur. Koruma kalkanı gibi donanıma sahip olan kapılarda bir sorun yaşandığında uzman çilingirlerden yardım alarak sorunu profesyonelce çözmek gerekir.

Klasik kapı kilitlerine oranla yüksek güvenlikli kapıların sorunları daha zor çözülür. Antalya Aksu Çilingir, kullandığı ekipmanlar ve eğitimli elemanlarının tecrübeli olması sorunun çözümünü sadece birkaç dakika kadar uzatır. Kapıya ve kilit sistemine en ufak bir zarar vermeden sorun çözülerek müşteriye teslim edilir. Kapının markasının veya kilit güvenlik sisteminin çok yüksek olması sonucu değiştirmez.

İlan Kodu: 1965e319a7b103b2