Garaj Oto Kumanda Çoğaltımı

GARAJ OTO KUMANDA ÇOĞALTIMI

Müstakil dediğimiz bazı evlerde, villalarda, köşklerde ve site şeklinde yapılmış olan apartmanlarda açık ya da kapalı garaj bulunmaktadır. Oturan kişilerin arabalarını park etmek için kullanılan bu yerler önceden elle açılıp kapanır iken; şimdilerde kumanda ile uzaktan verilen talimatla açılıp kapatılmaktadır. Bu kumandalar kullanacak kişi sayısına göre çoğaltılabilirler. Garaj Oto Kumanda Çoğaltımı ihtiyaç dahilinde, istenilen sayıda yapılabilinir.

Garajlardan başka; kepenk, otopark ve bahçe kapıları da uzaktan kumanda ile çalışıyorsa onların kumandalarını da çoğaltmak mümkün olmaktadır. Kopyalama yöntemi kullanılarak yapılan kumanda çoğaltma işleri anahtar işleriyle uğraşan firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu firmalar çoğaltma işleminden başka aynı zamanda kırılmış ve bakım gerektiren kumandaları da tamir edebilmektedirler. Garaj oto kumandası bakım ve onarım servisi olarak bu firmalardan faydalanabiliriz.

GARAJ OTO KUMANDA ÇOĞALTIMI NASIL OLUR?

Uzaktan kumanda kopyalama kullanılan bütün sistemlerde farklılık göstermektedir. Kumanda kopyalama cihazları ile ölçüm yapılarak kodlama yapılmak suretiyle Garaj Oto Kumanda Çoğaltımı yapılabilinmektedir. Markası ne olursa olsun fark etmez her türlü kumandanın kopyası yapılmaktadır. Elinizde bulunan garaj oto kumandanızı istediğiniz sayıda kopyalatarak çoğaltmanız mümkün olmaktadır.

Kumanda çoğaltma işleminde, uzaktan kumanda kopyalama makineleri kullanılmaktadır.  Ayrıca kayıp ya da çalınan garaj oto kumandalarının orijinalleri kilit, anahtar ve çilingirlik hizmeti verilen firmalar tarafından yapılmaktadır.  Bu konuda yetkili ve belge sahibi olan kişilerce profesyonelce verilen bu hizmetten faydalanmanız mümkündür.

GARAJ OTO KUMANDA ÇOĞALTIMI VEREN FİRMALAR

Oto kumandanızı çoğaltmak istiyorsanız bu işlerinizi profesyonel bir kanaldan yapmalısınız. Elinizde olan tek bir kumandayı, sitede kaç kişi faydalanacaksa o kadar sayıda çoğaltabilirsiniz. Çoğaltma işleminden başka, o firmanın garaj kapılarındaki uzaktan kumanda sistemlerinin bakım ve onarım işlerini de yaptırabilirsiniz.

Garaj Oto Kumanda Çoğaltımı yapan firmalar arasından, bu işle yetkili ve bu işi yapabilir belgesine sahip olan yerleri tercih etmeniz kumandanızın garantisi bakımından önemli bir unsurdur. Çoğaltılan kumandalar belli bir süre içerisinde arıza yaparsa, onların sorunlarıyla da bu firmalar ilgilenmektedir. Size garanti verecek olan yerleri tercih etmeniz ürünün uzun zaman kullanılması ve bir sorunla karşılaşılınca müracaat edilecek yerin olması bakımından önemlidir.