24 Saat Çilingir Hizmeti Nedir?

24 SAAT ÇİLİNGİR HİZMETİ NEDİR?

Çilingir hizmetleri veren kişiler; ev, ofis, araba, kasa v.b gibi kilidi bulunun nesneleri açmak, anahtarları çoğaltmak ya da arızalı ise onları onarma işlerini yapmaktadırlar. Önceden sadece gündüzleri bu işlemler yapılırken; şimdi zor durumda kalmış olan herkes için yardımcı olmaktadırlar. Günümüzde 24 Saat Çilingir Hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Bunlar gece gündüz demeden zor durumda olan insanların yardımlarına koşmaktadır.

Bir yere giderken kapınızı kapattınız ve anahtarınızı almayı unuttuysanız, yapacağınız şey hemen bir çilingir çağırmak olmalıdır. Gelen kişi kapıyı açmada kullanacağı alet ve donanımlarını getirir. Öncelikle sizin o mülkün sahibi olduğunuzu ispatlamanız gerekir. Apartman yöneticisinden ya da yakından bulunan bir bilirkişiden bu durum kolaylıkla ispatlanabilir. Kapınız en az hasarla açılır ve istenirse geçici ya da yedek kilit de takılabilir. Kapınız açıldıktan sonra hukuki olarak rapor tutulur ve imzalanır.

24 Saat Çilingir Hizmetine Neler Dahildir?

  • Anahtarını dışarıda unutmuş kimseler için kapının açılması
  • Kilidi hasarlı ya da kırık olan çelik kapıların kilitlerinin tamiri
  • Kırılan kapı kilitlerinin yenisi ile değiştirilmesi
  • Üzerinde kilit bulunan her türlü dolap ya da kasa gibi nesnelerin kilit tamirleri
  • Uzaktan kumanda ile açılan garaj ya da bahçe kapılarının açılması
  • Manyetik kart ile açılan her türlü ev, ofis ve iş yerlerinin açılması
  • Araç anahtarlarını aracın içinde unuttuğunuz zaman

Bütün bu hizmetler 24 Saat Çilingir Hizmeti ile kişilere sunulmaktadır. Günün hangi saatinde olursa olsun gelen kişiler sizlerin sorununu çözeceklerdir. Ayrıca yeni bir eve taşındığınızda, anahtarınızın bir kopyasının da başkasında olabileceğini düşünüyorsanız hemen kilidinizi değiştirmeniz gerekir. Kilit değiştirme ve anahtar çoğaltma işlemleri de çilingir hizmeti verilen firmalar tarafından karşılanmaktadır.

24 Saat Oto Çilingiri Çağırma Hizmeti

Ev ve iş yerlerinden hariç arabanızın kilidi ile sorun yaşıyorsanız yardım alabilirsiniz. Anahtarınızı arabanın içinde, kontağın üstünde, bagajda unutmuş olabilirsiniz. Belli bir zaman sonra arabanız otomatik kilitlenebilir. Bu durumda da çilingir hizmetini günün her saatinde alabilirsiniz.

Ayrıca arabanızın zarar görmüş ya da kırılmış olan anahtarının yeniden yapılması ve çoğaltılması da 24 Saat Çilingir Hizmeti içerisinde yapılan işlemler arasında yer almaktadır. Zor durumda kaldığınızda günün her saati araba çilingir hizmeti yanınızda olacaktır.